Teknoloji

Herkese Yeterince Star Wars Var: İşte 7 Farklı Oyunun Tüm Detayları

 
Star Wars evreni geniş hayran kitlesiyle ön plana çıkıyor ve bu dünya film ve oyunlarla daha da genişletiliyor. Şu anda 7 farklı Star Wars temalı oyun geliştiriliyor ve hayranlar bundan oldukça memnun görünüyor. Her oyunun kendine has farklı bir yöntemi vardır.
 
Bu listemizde geliştirme aşamasında olan bu oyunlara göz atacağız ve edindiğimiz bilgileri sizlere sunacağız, listemize geçelim:
 
– Yıldız Savaşları: Haydutlar
 
 
 
Ubisoft Massive tarafından geliştirilen Star Wars: Outlaws’ın tanıtımı geçtiğimiz Ubisoft Forward etkinliğinde yayınlanmış ve açık dünya oyun yapısının bizlere sunulacağı duyurulmuştu. Oyun, The Empire Strikes Back ve Return of the Jedi etkinliklerinin ortasında geçiyor. Üretimde yalnız olmayacağız ve bu oyunda yoldaşımızla birlikte Galaksi boyunca hem ikonik hem de yeni ve farklı gezegenler keşfedebileceğimiz bir yer bulmaya çalışıyoruz.
 
Tabii ki asıl amacımız üretimdeki görevleri tamamlamak, yani açık dünyada istediğimiz gibi gezebilmek ve dünyada istediğimiz gibi görevler alabilmek olacak. Atmosferi ve açık dünyası ile dikkat çekmeyi amaçlayan oyunda galaksinin en çok arananları arasında yer alacağız ve bu bağlamda kendi suç örgütümüzü oluşturmaya başlayacağız. Kabahat teşkilatımız ile birlikte istediğimiz formda yağma yapabileceğiz, savaşlara katılıp, karşımıza çıkan düşmanları çalıp ortadan kaldırabileceğiz. Bu bağlamda yapabileceğimiz oldukça fazla aksiyon olacak ve ne kadar çok düşman ortadan kaldırırsak o kadar çok ganimet elde edebiliriz. Bu ganimetlerle birlikte elbette kendimizi daha güçlü bir konuma sokacağız ve daha güçlü düşmanlarla uğraşmaya başlayacağız.
 
 
 
Açık dünyada sağı solu keşfetmek elbette çok değerli olacak. Bu keşifler ile bilinmeyen noktalara ilerleyebileceğiz, oradaki sırları ortaya çıkarabileceğiz ve çeşitli ödüller kazanabileceğiz. Elbette oyunda farklı risk alma durumları olacak ve bu risklerle yeni maceralara atılabileceğiz. Eşsiz zorluklar ve ilginç ödüller yine oyun içinde oyunculara aktarılacak. Bu bağlamda ödülün zengin bir yapıda sunulacağını söyleyebilirim. Oyunda tabi ki bu açık dünyada seyahat ederken çeşitli görseller ve atmosferlerle karşılaşabiliyorsunuz. Geliştirici grup tarafından yapılan açıklama ile çekici görünümlerin oyunculara sunulacağı belirtiliyor. Bu bağlamda oyunda bu görüntüleri bekliyoruz.
 

Bir kanun kaçağı olarak çıktığımız bu macerada riskli bir hayat sürüyor ve kendi suç kümemizi oluşturmaya başlıyoruz. Tabii ki açık dünyada öylece dolaşmıyoruz, binek aracımızla birlikte buraları keşfetmeye başlıyoruz. Bu binek araçla birlikte sağı solu istediğimiz gibi keşfedebiliyor, daha hızlı ulaşabileceğimiz bir yer varsa hakikat yolculuğuna çıkabiliyoruz. Oyunda savaşlarda ve aksiyon anlarında farklı yaklaşımlar benimseyebiliyor ve istersek düşmanları gizli bir şekilde indirebiliyoruz, istersek direkt olarak savaşa geçebiliyoruz. Oyunculara sunulan farklı özgürlüklerden biri de bu diyebilirim.

Yukarıda da belirttiğim gibi yanımızda olan yol arkadaşımız Nix ile birlikte bu aksiyona dalabilir, istersek düşmanların yanından gizlice geçebiliriz ya da direkt olarak yanımızdaki bu karakteri kullanarak düşmanların dikkatini dağıtabiliriz. Oyunda bu tarzın farklı bölümleri var ve düşmanlara karşı yaklaşımımızı istediğimiz gibi belirliyoruz. Elbette bu tarz yaklaşımlar çok değerli. Çünkü bu stilistik özellikler her oyuncunun farklı bir deneyim yaşamasını sağlıyor. Bu nedenle oyundaki çeşitliliği artıran unsurlardan bazıları bunlardır.
 
 
 
Oyunda bir de prestij sistemi var ve bu prestij sistemi ile birlikte bu gezegende tanınırlığımızı ve aranma seviyemizi arttırabiliyoruz. Elbette ne kadar çok ganimet çalarsak ve ne kadar çok düşman öldürürsek prestijimiz o kadar değişebilir ve bu da atılımlarımıza ve seçimlerimize bağlı olarak farklı olayları beraberinde getirebilir. Galaksinin en çok arananlarının ortasında olacağımız üretimde yaptığımız her şey hem prestijimizi hem de ilerlememizi etkiliyor.
 
– Yıldız Savaşları: Tutulma
 
 
 
Quantic Dream tarafından geliştirilen ve oyuncuların beğenisine sunulan bu klasik geliştirici ekibin diğer oyunlarında da benzer bir yapı bizleri bekliyor. Oyunda bir Star Wars teması bulunuyor ve bu bağlamda kendi seçimlerimizle ilerleyip olayların gidişatını doğrudan değiştirebiliyoruz. Hikaye odaklı ve seçim odaklı bu yapımda geniş bir macera bizi bekliyor.
 
Şu an oyunun çıkış tarihi hakkında çok fazla söylenti var ve bu söylentilerin ortasında en erken oyunun 2026’da çıkacağı hatta bunun 2027’ye kadar uzayacağı belirtiliyor. Tabii şu an hakkında pek bir şey bilmediğimiz bu yapımın çeşitli sinematik fragmanları ve yayınlanan görselleri var. Bu fragman ve görseller dışında oyun nasıl bir yapıya sahip olacağını az çok biliyor ancak hangi hikaye üzerine bahis oynayacağını ve bize neleri aktaracağını maalesef şu an için bilmiyoruz.
 
 
 
Bu hikaye ve seçim odaklı yapımda, doğrudan iç içe geçmiş olay örgüsüne adım atıyor ve burada galaksideki durumu inceleyebiliyoruz. Oyunda birçok oynanabilir karakter bulunuyor ve bu karakterlerin gözünden olayların gidişatını görebiliyor ve karşımıza çıkan seçimlerle birlikte hikayenin gidişatını değiştirebiliyoruz. Elbette bu hikayenin gidişatını değiştirme olayı nedeniyle bu oyunda her oyuncu farklı bir deneyim yaşayabiliyor ve çoklu seçim ile gerçeğe farklı yollara başvurabiliyor. Farklı karakter setleriyle birlikte oyuna dahil olabileceğimiz yapımda bu karakterlerin her birinin kendi kişiliği, kendi hikayesi ve kendi yapısı bulunuyor. Bundan dolayı oyuna birden fazla karakterin gözünden bakabiliyor ve bu da bize çeşitlilik kazandıran unsurlardan biri.
 

Orijinal bir Star Wars benzetmesi yaşayabileceğimiz ve bu benzetmede yer alabileceğimiz oyunda elbette yukarıda da belirttiğim gibi farklı seçimlerle birlikte pek çok sonuca birlikte varabiliyoruz. Bu çoklu sonuca varırken çeşitli yollardan geçiyoruz ve çeşitli maceralara atılıyoruz. Oyun, genel anlamda bizlere sinematik ve interaktif bir deneyim sunmayı amaçlıyor ve Star Wars temasının bu bağlamda hakkını vereceğini umuyoruz.

Elbette Quantic Dream tarafından geliştirilen grubun gerçekten başarılı yapımları var ve bu yapımların ortasında Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls ve Heavy Rain gibi başarılı oyunlar yer alıyor. Dolayısıyla geliştirici grubuna bu konuda inancımız tamdır. Bu nedenle beklentileri biraz yüksek tutuyor ve ekipten keyifli bir Star Wars sinema deneyimi bekliyoruz.
 
 
 
Star Wars: Eclipse’de geliştirici gruba göre daha önce hiç görülmemiş parçalar olacağı ve gezegende keşfedilecek alanların bize devredileceği belirtiliyor. Ayrıca oyunun arka planında çeşitli siyasi çekişmelerin yer alacağı ve daha önce görülmemiş tiplerin bu oyunda bulunacağı söyleniyor. Bu bağlamda detaylı ve geniş bir yapının bizlere sunulması amaçlanmaktadır. Bu bilgileri göz önünde bulundurarak, keyifli bir deneyim yaşayacağımızı umuyoruz.
 
Bu, oyun için şu anda sahip olduğumuz bilgiler. Bu bilgilerin dışında herhangi bir rastgele detay veya yeni oynanış görüntüleri bulunmuyor. Bu nedenle oyunun geliştirilme aşamasında olduğunu biliyoruz ve önümüzde uzun yıllar olduğunu söyleyebiliriz.
 
– Amy Hennig / Skydance New Media tarafından geliştirilen Star Wars oyunu
 
 
 
Oyun dünyasının beğenilen yaratıcılarından biri olan Amy Hennig, şu sıralar lideri olduğu Skydance New Media grubu ile yeni bir Star Wars oyunu geliştiriyor. Özgün bir hikayesi olduğu belirtilen bu yapım, hikaye odaklı ve aksiyon-macera içeriklerini bizlere aktarmayı amaçlıyor. Lucasfilm Games ile ortaklaşa oyunculara sunulması amaçlanan bu oyunda ödüllü yazar ve yönetmen Amy Hennig rol alıyor. Oyun dünyasında büyük bir yere sahip olan bu isim Uncharted, Jak and Daxter ve daha birçok projenin efsanelerinden biridir.
 
 
 
Şu anda geliştirilmekte olan oyunla ilgili bilgilerin kısıtlı olduğunu söyleyebilirim. 2019 yılında kurulan Sky Dance stüdyosu şu anda bu Star Wars oyununu geliştiriyor. Bu Star Wars oyunu hakkında pek bilgimiz olmasa da hem aksiyon-macera hem de hikaye odaklı bir yapının bizlere aktarılacağını biliyoruz. Yepyeni bir hikaye ve yeni bir deneyim sunmayı hedefleyen oyunun şu an için rastgele bir çıkış tarihi bulunmuyor. Geliştirici gruptan kişiler oyunla ilgili çeşitli yorumlarda bulunuyor ve bu bağlamda Sky Dance Lider Yardımcısı ve genel müdür Beak şu ifadeleri kullanıyor:
 
Lucas Film Games ile çalışmak çok heyecan verici ve gurur verici. Şu anda geliştirme aşamasında olan yeni Star Wars oyunu, oyunculara aksiyon-macera deneyimi ve daha fazlasını sunmayı amaçlıyor. Hayranları destansı bir maceraya sürüklemeyi amaçlayan bu oyunu sunmak için sabırsızlanıyoruz.”
 
İçinde deneyimli ve yetenekli geliştiricilerin yer aldığı bu stüdyo, bakalım nasıl bir Star Wars deneyimi sunacak bizlere. Hep birlikte göreceğiz.
 
– Respawn Entertainment tarafından geliştirilen Star Wars temalı strateji oyunu
 
 
 
Electronic Arts ve Lukasfilm Games iş birliği ile geliştirilen yeni bir Star Wars oyunu bizlere sunulmayı bekliyor. Bu yapım bize Star Wars dünyasında yepyeni bir deneyimi aktarmak istiyor. Apex Legends, Titanfall ve Star Wars Jedi: Fallen Order’daki çalışmalarıyla tanınan Respawn Entertainment, yeni bir Star Wars deneyimi ile karşımıza çıkmak istiyor ve bu bağlamda bu yapım şu anda geliştirme aşamasında.
 
Painter tarafından geliştirilen bu yeni Star Wars oyunu, strateji türünü bizlere aktarmayı amaçlıyor. Daha önce birinci şahıs, nişancı ve aksiyon oyunu türleriyle karşımıza çıkan grup, şimdi de hatasız yeni bir türe adım atıyor. Greg Foerstch’in yönettiği ve yeni kurulan stüdyo Bit Reactor iş birliğiyle geliştirilen bu yapımda Star Wars temalı bir strateji oyununa adım atacağız ve burada yeni bir deneyim kazanmaya başlayacağız. Farklı bir tür olmasıyla oyunculara farklı bir içerik aktarmayı amaçlayan bu üretilmiş strateji tarzını sevenler elbette mutlu olmak isteyeceklerdir.
 
 
 
Şu anda oyun hakkında fazla bir bilgi yok. Bu yeni strateji oyunu, 25 Ocak 2022’de duyurulan Star Wars Jedi: Survivor ile gün yüzüne çıktı. Ayrıca oyunun çıkış tarihi veya ekran görüntüleri de bulunmuyor. Gelecekte yeni detayları sabırsızlıkla bekliyoruz.
 
– STAR WARS Knights of the Old Republic Remake
 
 
 
Orijinal olarak BioWare ve Aspy tarafından geliştirilen bir kült yapım olan STAR WARS Knights of the Old Republic’in üretilmiş bir versiyonu şu anda geliştirme aşamasındadır. Uzun süredir adı duyulmayan bu proje, idari unsurların değişmesiyle sekteye uğradı.
 
Remake ve versiyon olarak karşımıza çıkmayı hedefleyen bu yapım, gelen son bilgilere göre şu anda geliştirme aşamasında. Stüdyonun bir kez el değiştirdiği ve sürümde farklı geliştirme setlerine yer verilen oyun, PlayStation 5 ve PC’de çıkmayı bekliyor. İlk olarak 2021 yılında kısa bir fragmanla duyurulan bu üretim versiyonu hakkında fazla bir bilgi bulunmuyor. O dönemde yayınlanan fragmanda rastgele bir oynanış unsuru ya da içeriği yoktu. Bundan dolayı oyunun çok kısa bir tanıtımla üretim versiyonuna geleceğini öğrenmiştik.
 
 
 
Orijinal oyun üzerinde çalışan Aspyr grubu, şu anda bu yeniden üretilmiş sürüm üzerinde çalışmıyor, bunun yerine Embreacer Group bünyesindeki başka bir geliştirici olan Sabre Interactive çalışıyor. Elbette bu değişiklik pek çok oyuncu tarafından hoş karşılanmadı. Nihayetinde orijinal oyunu yapan ekibin bu yapımda yer alması oldukça düzgün bir versiyonun gelmesini sağlamış. Ancak bu durumda elbette şu anda bazı şüpheler var.
 
Daha önce birçok raporda üretim versiyonunun durma noktasına geldiği ve hatta iptal edildiği öne sürülmüştü. Ancak durum böyle değil ve semptomlarına göre şu anda geliştirme aşamasında ve gelecekte piyasaya sürülmeyi bekleyen redo ve sürümlerin ortasında diyebiliriz. Şu an sürüm hakkında çok fazla bilgi yok ancak özgün bir içeriğin gelmesini bekliyoruz.
 
 
 
Öte yandan orijinal oyun bize üçüncü şahıs aksiyon-macera ve rol yapma deneyimi sunuyor. Jedi otoritesinin oyundaki son umudu biziz ve bu bağlamda çeşitli uğraşlara ve aksiyon maceralarına geçebiliyoruz. Elbette oyunda bariz seçimlerimiz var ve bu bağlamda hem iyi tarafta hem de kötü tarafta gerçek ilerleme kaydedebiliriz. Bu tamamen tercihlerimize göre değişebilir.
 
Gerçekte yolumuzu seçip farklı noktalara ulaşabileceğimiz yapımda Cumhuriyet’i kurtarma görevi bizlere sunuluyor ve bu bağlamda güçlü görevlerle karşı karşıya kalıyoruz. Elbette ışın kılıcımızla karşımıza çıkan düşmanları ortadan kaldırabiliyoruz ve çeşitli hareketlerle kombinasyonlar yapabiliyoruz. Galaksinin kaderinin bizim elimizde olduğu bu yapım, oyuncuların çok sevdiği çok eski bir oyun. Farklı karakterlerle yapılan yapımda tam bir rol yapma deneyimi bizlere aktarılıyor. Oyunda kullanabileceğimiz çeşitli yetenekler ve kendi ışın kılıcımızı yapabileceğimiz bir tamirci var. Bu bağlamda özgün bir yapıyı benimsiyor ve buna göre adım atabiliyoruz. Oyunda Star Wars evreninden aşina olduğumuz çeşitli pozisyonlar bulunuyor ve bu pozisyonlar sayesinde oyundaki maceramızı genişletebiliyoruz.
 
 
 
Ayrıca oyun içerisinde farklı gezegenlere hatasız seyahat edebiliyor ve buralara kendi yıldız gemimizle birlikte adım atabiliyoruz. Yine kendi setimize farklı karakterler dahil edebiliyoruz ve bu özelleştirilebilir karakterlerden istediğimizi seçip kendi takımımızı oluşturabiliyoruz. Bu bağlamda kendi grubumuzla birlikte daha güçlü bir konuma gelebilir ve güçlerimizi birleştirebiliriz.
 
Popüler Star Wars oyunlarından biri olan bu yapım, şu an için üretilmiş bir versiyon olarak karşımıza çıkmayı hedefliyor.
 
– Respawn Entertainment birinci şahıs nişancı Star Wars oyunu
 
 
 
Grup, yukarıda bahsettiğim strateji temalı Star Wars oyunu dışında bir de birinci şahıs nişancı oyunu projesi üzerinde çalışıyor. Aynı şekilde Star Wars temasını benimseyen bu oyun, geliştirici ekibin aşina olduğu birinci şahıs tipi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Respawn tarafından geliştirilen bu yapım, Electronic Arts tarafından yayınlanmayı bekliyor ve maalesef şu an oyun hakkında pek fazla bilgi yok.
 
Birinci şahıs nişancı, 2019’da bir yatırımcı daveti sırasında duyuruldu ve o zamandan beri geliştiriliyor. Şu an için oyunun ne zaman çıkacağı bilinmiyor ve rastgele bir detay da yok. 2019 yılında duyurulduğu zaman takımlar sadece yeni bir Star Wars oyunu yaptıklarını duyurmuştu ancak tarihler 25 Ocak 2022’yi gösterdiğinde oyunun türü hakkında da detaylara kavuştuk ve oyunun shooter yapısına sahip olacağı açıklandı.
 
 
 
Bu yeni FPS oyununda oyun yönetmeni Stig Asmussen ve Peter Hirschmann yer alıyor. 2019 yılında vizyona giren Star Wars Jedi: Fallen Order, Respawn ekibinin Star Wars dünyasına giriş yaptığı yapımlardan biriydi. Bu oyunun ardından çıkan Survivor oyunu ile de bu serinin ikinci oyunu karşımıza çıkmış oldu. Bu sürecin ardından bizlere yeni oyunlar sunmayı hedefleyen ekip, şu anda Star Wars temalı iki farklı yapım üzerinde çalışıyor.
 
Birincisi, yukarıda bahsettiğim strateji oyunu oburluğu ve şu anda bahsettiğim birinci şahıs nişancı. Maalesef şu anda oyunlarla ilgili herhangi bir detaya sahip değiliz, şimdilik bilinenler bu kadar. Bu bağlamda oyunlarla ilgili rastgele bir görsel ya da fragman bulunmuyor. Bu nedenle bu aşamada bekliyoruz.
 
 
 
Respam grubu bildiğiniz gibi nişancı ve aksiyon türünde oldukça uzmanlaşmış bir gruptur. Yukarıda da belirttiğim gibi gruplar Titanfall, Apex Legends ve daha birçok oyunu geliştirdiler ve geliştirmeye devam ediyorlar. Elbette Star Wars hayranları keyifli bir oyun deneyimi yaşamak istiyor ve bu bağlamda hayal kırıklığı yaratmayacak projeler bekliyor.
 
Öte yandan önceki yıllara baktığımızda Star Wars temalı pek çok nişancı oyununun geliştirildiğini görebiliyoruz ve bu yapımların ilham kaynağı olarak dikkate alınacağı belirtiliyor. 90’lı yıllarda çıkan Star Wars temalı nişancı aksiyon oyunu Dark Forces ve Jedi Knight: Dark Forces 2 bu oyunlara ilham veriyor. Bu yapımlar, Star Wars temasının ilk nişancı oyunu varyantı olarak karşımıza çıkan projelerden birkaçı.
 
 
 
Halihazırda geliştirilen nişancı Star Wars oyunu hakkında da bazı söylentiler var. Oyunun tek oyunculu ve hikaye odaklı olacağı, ayrıca çok oyunculu modu olacağı söyleniyor. Tüm bu söylentiler bir iş ilanından geliyor ve iş ilanı, tek oyunculu ve hikaye odaklı oyunlarda uzmanlaşmış bir kişinin arandığını ve ayrıca çok oyunculu deneyim bilgisine sahip olması gerektiğini belirtiyor. Buna göre bu iş ilanına göre oyunun hem tek oyunculu hem de hikaye odaklı ve çok oyunculu bir yapıya sahip olacağı iddia ediliyor. Ancak şu anda bunların sadece bazı varsayımlar olması normal.
 
– Zynga tarafından geliştirilen Star Wars: Hunters taşınabilir oyunu
 
 
 
Mobil oyunlar konusunda uzmanlaşmış bir stüdyo olan Zynga, şu sıralar yeni bir Star Wars oyunu üzerinde çalışıyor. Star Wars: Hunters adlı bu yapım yakında çıkış yapmayı planlıyor ve oyunda çeşitli aksiyon ve maceralara dalabileceğimiz bir Galaktik iç savaş dönemine atılıyor. Daha önce farklı zamanlarda oyunculara sunulan ve açık beta olarak yayınlanan oyunda galaksinin dört bir yanına dağılmış çeşitli hikayeler bulunuyor ve içlerindeki hikayeleri deneyimleyebiliyoruz. Oyunda gladyatör dövüşlerini anımsatan çeşitli savaşlar bulunuyor ve oyunda farklı karakterlere kapılabiliyoruz.
 
Oyunda çok oyunculu bir yapı benimsenmiş ve 4’e 4 şeklinde mücadele eden takımları içeriyor. Oyunda farklı Star Wars karakterleri elde edebiliyorsunuz ve bu karakterler ile birlikte çalışmalara başlıyoruz. Elbette oyunda karakterimizin alabileceği çeşitli silahlar var ve biz bu silahları düzgün ve doğru bir biçimde kullanmaya çalışıyoruz. Görüşlerimizi ne kadar isabetli ve doğru tutarsak, o kadar çok düşmanı ortadan kaldırabilir ve rakip oyuncuları yenebiliriz. Rekabetçi bir yapı benimseyen bu yapım tamamen online bir yapıya kavuşmayı hedefliyor ve bu bağlamda kesinlikle internet bağlantısı gerektiriyor. Oyunda aynı anda mevcut karakterleri geliştirebiliyor ve bu karakter ile yeni silahlar kullanabiliyoruz. Oyunda farklı alanlara hatasız adımlar atabiliyor, bu alanlardaki boşluklardan faydalanabiliyor, siperlerin arkasına saklanarak düşmanları gafil avlayabiliyoruz. Siper savaşlarından direkt aksiyona girdiğimiz anlara kadar farklı animasyonlar, silah görünümleri, çeşitli kostümler ve daha fazla özelleştirme içeriği bu yapımda bizleri bekliyor.
 
 
 
Star Wars: Hunters’ta oyuncu kadrosunun uyumu çok önemli. Çünkü grupla birlikte hareket etmek bu oyundaki temel unsurlardan bazılarıdır. Rakipleri yenmenin yolu elbette grupla sırt sırta vererek birbirimize destek olmaktan geçiyor. Oyunda üçüncü şahıs kamera bakış açısı bulunuyor ve bu kamera bakış açısı ile hem karakterimizi görebiliyoruz hem de özelleştirme sistemi sayesinde giydiğimiz kostümleri görebiliyoruz. Farklı arenalara savrulduğumuz oyunda rakiplerle mücadele edebiliyoruz ve grubumuzun hücum ve savunma yetenekleri çok değerli. Bu bağlamda grubumuzla birlikte rakiplerimiz hakkında doğruyu söyleyebilir ve istediğimiz ustalıkta ustalaşmaya çalışabiliriz.
 
Oyunda farklı modlar bulunuyor ve PVP modunda 4’e 4 grup savaşları bulunuyor. Öte yandan co-op modunda ise inancımız gereği yükü düşmanlara yakalanmadan tutmaya çalışıyoruz ve burada yükü hızlı bir şekilde taşımaya başlıyoruz. Bu oyunda farklı modlarda farklı görevler bize veriliyor ve bu görevleri tamamlamak bizim işimiz. Tabii oyunda ne kadar çok galibiyet alırsak o kadar çok ganimet elde edebiliyoruz ve bu bağlamda çeşitli özelleştirmeler alabiliyoruz. Yukarıda da belirttiğim gibi oyunda farklı bölge ve arenalar bulunuyor ve bu oyunda klasik bölgeleri görmek mümkün. Bundan dolayı Star Wars evreninden aşina olduğumuz mekanlar burada karşımıza çıkıyor ve bu bağlamda tanıdık kısımlarda rakipleri yenmeye çalışıyoruz.
 
 
 
Oynaması ücretsiz ve farklı özelliklere sahip avcılar arasından istediğimizi seçebileceğimiz bir model çıkarmayı hedefliyoruz. Bu avcıları istediğimiz gibi özelleştirebilir, onlara kostümler giydirebilir ve yeteneklerini kullanarak çeşitli modlarda kazanmaya çalışabiliriz. Her avcının kendine özgü çeşitli becerileri vardır ve bu becerileri istediğimiz gibi geliştirebilir, kendi stratejimizi ortaya koyabilir ve kazanırsak farklı ödüllerimiz olabilir.
 

Ayrıca oyunda, görevleri tamamlamanın yanı sıra dönem bileti şeklinde ödüllerin kilidini açabileceğimiz çeşitli bölümler var. Oyunda bu puanları elde ederek yeni özelleştirmelerin ve ödüllerin kilidini açabiliyoruz ve bu bağlamda diğer oyunculardan farklı olabiliyoruz.

dodurga-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu
escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort