Yaşam

Kraliçe 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ateş eski sevgilisinden bir oğlu olduğunu öğreniyor!

Kanal D’nin sevilen dizisi Kraliçe 5. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Ali, Ziya tarafından büyük bir tuzağın içine çekilir. Ancak Zeynep’in durumu son anda fark etmesiyle işler değişir. Kaybeden taraf olmayı hazmedemeyen Ziya, Zeynep ile komiserin yasak aşkını kardeşlerine açıklar. Deniz bu duruma büyük tepki gösterir. Çiftlikte ortak olmak isteyen Ateş ile Gaye’nin geçmişinden habersiz olan Deniz, onunla görüşmeyi kabul eder. Kraliçe 6 bölüm 1 fragmanı yayınlandı. Ateş, eski sevgilisinden bir oğlu olduğunu öğrenir.

Ateş eski sevgilisinden bir oğlu olduğunu öğreniyor!

Kraliçe 6. bölüm 1. fragmanında; Deniz, Ateş’e bir şans daha vermeyi kabul eder. Ama hayatında daha fazla saçmalık istemediğini söylüyor. Ateş de bu konuyu Deniz’le konuşur. Ancak Ateş’in eski sevgilisi onunla yüzleşir ve ondan bir oğlu olduğunu söyler. Ateş her şeyi yoluna koyduğunu düşünürken bu haberle hayatı yeniden alt üst olur.

İşte Kraliçe 6. bölüm 1. fragmanı…

KRALİÇE 5. BÖLÜMDE NE OLDU?

Ali, Ziya’nın tuzağına düşer ve o malları yüz bin lira karşılığında çiftliğe yerleştirir. Son anda Ali’nin bir şeyler sakladığını gören Zeynep, abisinin Ziya’nın tuzağına düştüğünü anlar. İki kardeş o malları alıp Ziya’nın evine bırakırlar. Ziya, ertesi gün büyük bir memnuniyetle Ali’yi polise ihbar eder.

Polis çiftlikte bir şey bulamayınca, Ziya kandırıldığını anlar. Bu oyunu bozanın Zeynep olduğunu anlayan Ziya, Zeynep’in ondan intikam almak için evli bir adamla kardeşleriyle bir işi olduğunu anlatır. Bu durum karşısında Zeynep çok üzülür.

En çok Deniz abisine tepki gösterir. Durumunu anlamayan evli bir adama nasıl bulaştığını sorar. Zeynep evli olduğunu bilmeden ne Deniz’e ne de Ali’ye komiserle birlikte olduğunu söyleyemez.

Çiftliğe yatırım yapmak isteyen Ateş ile Gaye’nin geçmişinden habersiz olan Deniz, onunla görüşmeyi kabul eder. Ateş, Deniz’in güvenini kazanmaya çalışırken Gaye’nin oyunundan habersizdir. Deniz, Mahir’le görüşerek boşanma davası açmayı planlarken Ateş’in oyununa oyunla karşılık vermeye karar verir.

Kraliçe 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ziya, Zeynep’in Yasak Aşkını Açıkladı!

haber-harran.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu